Balony z nadrukiem i logo

04Oferujemy Państwu balony wszelkiego typu. Mogą to być zarówno zwykłe balony lateksowe, barwne balony z nadrukiem, czy produkty winylowe lub duże formy pneumatyczne. W celach reklamowych, kiedy to rozdajemy potencjalnym Klientom różne produkty, tu najlepiej sprawdzają się balony z nadrukiem.

Mienią się pięknymi barwami tła na którym dumnie widnieje logo reklamowanej firmy. Lateksowe balony z nadrukiem na Państwa życzenie dostępne są w kilku rozmiarach. Od najmniejszych 10 calowych, po 16 calowe olbrzymy. Wykonujemy również balony z nadrukiem jednokolorowym o średnicy nawet 1m. Jednak te odrobinę mniejsze mogą nosić dowolne logo, w dowolnych kolorach. Dzięki bogatej gamie kolorów, z którą można zapoznać się na naszej stronie, nasze balony z nadrukiem dostosują się dokładnie do wizji i potrzeb Klienta.
W razie jakichkolwiek wątpliwości lub potrzeby informacji prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy wszelkiej pomocy naszym Klientom.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na balony z nadrukiem Albex.

Dekoracje balonowe – zapraszamy również do zapoznania się z szerszą ofertą na balonowe dekoracje. Uzyskaj więcej informacji na temat balonów reklamowych.