Flagi reklamowe

flagi-reklamoweFlagi reklamowe to tylko nieliczna część propozycji wśród dostępnego asortymentu firmy Albex. Oprócz gadżetów reklamowych w naszej ofercie odnajdziecie Państwo także wszelkiego rodzaju balony. Wychodząc naprzeciw stale rosnącym wymaganiom naszych klientów świadczymy usługi w zakresie profesjonalnej obsługi imprez związanych z kulturą, rozrywką czy biznesem.

Pragniemy zwrócić uwagę, że nasze wieloletnie doświadczenie jednoznacznie wskazuje na to, że rzetelnie przygotowana wizualizacja bezpośrednio przekłada się na szereg korzyści zarówno w budowaniu jak i podnoszeniu wzorowego wizerunku firmy nadając jednocześnie prestiżu konkretnej rozrywce.

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że przez tak długi czas obecności w branży mogliśmy zrealizować mnóstwo udanych zleceń dla klientów z całego kraju. W celu bliższego poznania dotychczasowych projektów, które stworzył zespół firmy Albex pragniemy zachęcić Państwa do odwiedzenia strony naszego serwisu za pośrednictwem, której prezentujemy wybrane z nich. Rozważając zamówienie flagi reklamowej z chęcią polecamy naszą ofertę w tej kategorii produktowej. Na każdym etapie wykonywanej pracy pozostajemy do Państwa dyspozycji jasno i wyczerpująco wyjaśniając wszelkie kwestie, jakie tylko mogą się nasunąć. Świetna jakość obsługi zdecydowanie wyróżnia naszą działalność na tle konkurencji. Wciąż się rozwijamy i udoskonalamy umiejętności, aby dostarczać efektowne rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań.

Windery reklamowe z nadrukiem

Flagi reklamowe zdecydowanie są idealnym narzędziem wykorzystywanym przede wszystkim przy okazji różnego rodzaju eventów co wynika m.in. z ich łatwego montażu oraz transportu. Konstrukcja skrzydeł została w taki sposób wykonana, aby flagi reklamowe znalazły zastosowanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Ten rodzaj nośnika zdecydowanie przykuwa uwagę, a koszt jego zakupu należy do wyjątkowo małych. Informujemy, że skład zestawu podstawowego obejmuje cztery elementy, mianowicie: flagę w rozmiarze według wybranego projektu, maszt wykonany z aluminium oraz giętkich prętów z włókna szklanego, gumkę z karabińczykiem do napinania flagi, pokrowiec na maszt.

Zapraszamy do współpracy, z całą pewnością wskażemy na wariant optymalnie współgrający do Państwa potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, dostępne są one tutaj: flagi reklamowe.