Nadruki na balonach

nadruki-na-balonachFirma Albex istnieje na rynku już od 1989 roku oferując wszelkiego rodzaju balony. Kluczowy element naszej działalności stanowi również obsługa imprez związanych z rozrywką, kulturą i biznesem. Jesteśmy profesjonalistami, a do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

Wszystko po to, aby móc osiągnąć spektakularny efekt jakiego oczekują nasi klienci. Wieloletnie doświadczenie w branży przełożyło się na mnóstwo pozytywnych rekomendacji ze strony zadowolonych zleceniodawców, którzy wybrali współpracę właśnie z naszą firmą. Tworzymy niezwykle zgrany team odpowiedzialny za najlepszą realizację prac z jakimi się do nas Państwo zwrócicie. Zakres przeprowadzanych czynności obejmuje m.in. nadruki na balonach. W tym miejscu pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że nadruki na balonach wykonujemy z wykorzystaniem metody sitodruku na balonach lateksowych belgijskiej firmy BELBAL (należącej zresztą do światowej czołówki producentów tego rodzaju balonów). Co istotne są to produkty ekologiczne, ponieważ przy procesie produkcji wykorzystywany jest 100% kauczuk. Balony te ulegają całkowitej biodegradacji.

Sitodruk na balonach

Oferujemy Państwu niezwykle szeroką paletę kolorystyczną dzięki czemu z powodzeniem jesteście w stanie dopasować wariant odpowiadający konkretnym oczekiwaniom. Nadruki na balonach mogą zostać wykonane z jednej, dwóch lub czterech stron oraz dookoła balonu (5 razy). Pragniemy podkreślić, że metoda sitodruku stwarza bardzo dobrą jakość nadruku (pełne krycie farby). Oczywiście w zależności od wymagań klienta nadruki na balonach mogą być odtworzeniem obrazu, logo, wiadomości tekstowej lub tez tonalnego obrazu (raster).

Ufamy, że nasza oferta wzbudzi zainteresowanie i tym samym zachęci do podjęcia współpracy. Tymczasem odsyłamy do strony naszego serwisu za pośrednictwem, której uzyskacie Państwo dostęp do wielu istotnych informacji o świadczonych usługach przez Albex. Dbając o wysokie standardy obsługi zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji, dlatego też w przypadku jakichkolwiek pytań o nadruki na balonach zespół kompetentnych pracowników pozostaje do dyspozycji.

Chcąc przybliżyć Państwu wybrane z dotychczasowych realizacji polecamy zajrzeć do zakładki galeria w której prezentujemy nasze portfolio. Firma Albex to doskonały wybór!