Namioty pneumatyczne

 

Arctic Iglo 8

 5p

Średnica zewnętrzna

8 m

Średnica ścianki

0,8 m

Max. Wysokość wew.

3,16 m

Rodzaje

PC i TX

Namiot Tuba

WYMIARY ZEWNĘTRZNE  

Wysokość

3,2 m

Szerokość

6,5 m

Głębokość

8 m

Rodzaje

PC i TX

Namiot IS18 4nożny

 5ppp

Średnica zewnętrzna

4,2 m

Średnica rury

0,74 m

Max. Wysokość wew.

2,7 m

Rodzaje

PC i TX

IS25 4nożny

Średnica zewnętrzna

5 m

 5pppp

Średnica rury

0,8 m

Max. Wysokość wew.

2,7 m

Rodzaje

PC i TX

IS32 5nożny

 

Średnica zewnętrzna

6,3 m

Średnica rury

0,82 m

Max. Wysokość wew.

2,70 m

Rodzaje

PC i TX

IS52 5nożny

Średnica zewnętrzna

8,20 m

 

Średnica rury

0,95 m

Max. Wysokość wew.

3,50 m

Rodzaje

PC i TX

PC – nadruk solventowy na tkaninie PCV
TX – nadruk solventowy na tanienie poliestrowej TX
Materiał
– do produkcji namiotów używamy tylko materiałów najwyższej jakości, o zróżnicowanych gramaturach w zależności od kształtów i wielkości
Kolorystyka – dowolna wg PANTONE
Wyposażenie standardowe – kompresor pompujący 230 V, linki odciągowe, śledzie, torba transportowa, instrukcja obsługi i oczywiście
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

 

Dobra zabawa na słońcu, wietrze lub w czasie wiosennego deszczu? To możliwe! Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób, znamy na to prostą i skuteczną odpowiedź – Namioty pneumatyczne imprezowe. Stanowią doskonałe rozwiązanie w tych momentach, kiedy chcemy zorganizować spotkanie, zebranie, integrację lub szczególną akcję promocyjną, a obawiamy się warunków atmosferycznych. Sprawdzą się również w tych przypadkach, gdy po prostu zależy nam na wydzieleniu przestrzeni tylko na naszą działalność i odgrodzenie się od konkurencji lub od tego, co dzieje się na zewnątrz. Szczególnie jeśli nasze działania prowadzimy w zatłoczonym miejscu, np. na plaży.

Oferowane przez nas dmuchane namioty reklamowe  wykonujemy z ogromną troską o szczegóły. Wszystko zaczyna się na etapie projektowania, dlatego jako producent możemy zaproponować naszym klientom kilka rodzajów namiotów. Można je dobrać w zależności od miejsca, gdzie będzie dane wydarzenie oraz naszych indywidualnych potrzeb. Ponadto ważne jest dla nas to, żeby każdy namiot mógł rozkładać się szybko i sprawnie, bez pomocy dodatkowo zatrudnianych osób. Kolejną ważną rzeczą jest to, by pneumatyczne hale namiotowe łatwo było eksploatować, a więc by ich utrzymanie w czystości oraz w dobrym stanie nie było kłopotliwe.

Oferowane przez nas produkty posiadają nadruki solventowe lub sublimacyjne na tkaninie PCV albo poliestrowej TX – w zależności od wyboru klienta oraz danego modelu namiotu. Wszystkie materiały zawsze są najwyższej klasy, sprawdzane przez naszych specjalistów. W zestawach dołączamy do każdego z zamówień kompresor pompujący, śledzie, linki odciągowe, instrukcję obsługi oraz torbę transportową. Ponad wszystko liczy się jednak dla nas klasa i jakość, z czego jesteśmy znani w naszej branży.

Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego modelu dmuchanego namiotu reklamowego, skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Udzieli ci on wszelkich potrzebnych informacji i przeprowadzi przez kolejne stopnie zamówienia.