Balony z helem

balon-z-helem

Tego rodzaju produkty z powodzeniem mogą zagościć zarówno w pomieszczeniach, jak i plenerze. Balony z helem tworzą jeden z elementów oferty firmy Albex. Polecamy różnorodne balony w rozmaitych wariantach, jakich aktualnie potrzebujesz. Wybierając taką formę reklamy, od razu kierujesz wzrok odbiorców na najważniejsze aspekty oferty i łatwiej docierasz do ich świadomości. To rozwiązanie doskonale sprawdzające się podczas reklamowania firmy na festynach, balach, wydarzeniach sportowych czy kulturalnych. Wykorzystać je można także w trakcie różnego rodzaju eventów branżowych, na targach itp. wydarzeniach.

Hel jest gazem niepalnym, kilkukrotnie lżejszym od powietrza, dlatego unosi się do góry. Napełnione nim dmuchane dekoracje należy przymocować do jakiegoś obiektu. W ten sposób można je ustawić w różnych miejscach – zarówno w pomieszczeniach, jak i plenerze. Przy tym warto pamiętać, że jeśli wydarzenie odbywa się pod dachem, produkty nie muszą być do niczego przywiązane – same unoszą się tuż pod sufitem.

Zobacz wszystkie proponowane przez naszą firmę modele napełnione tym gazem i wybierz taki, który spełni Twoje oczekiwania. Daj się zauważyć potencjalnym klientom i wyprzedź konkurencję w działaniach promocyjnych!

Foliowe balony na hel

Tworzymy perfekcyjnie przygotowane dekoracje z wykorzystaniem balonów z helem, a które to prezentują się nad wyraz efektownie. W naszej ofercie bezwzględnie każdy znajdzie coś dla siebie, tym bardziej, że tworzymy zespół kreatywnych osób odpowiedzialnie i z zaangażowaniem wykonujących powierzane nam zlecenia. Jeżeli tylko zachodzi taka konieczność, jesteśmy w stanie przygotować też aranżacje tematyczne współgrające do konkretnego wydarzenia/eventu. Cenimy sobie jakość, a wybierając balony z helem za naszym pośrednictwem, już teraz możemy potwierdzić, że z całą pewnością zostanie to zauważone, szczególnie jeżeli takie kryterium jak estetyka nie pozostaje dla Ciebie obojętne.

Zamówienia na balony z helem realizujemy sprawnie i terminowo, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Przez lata zgromadziliśmy wiele doświadczenia, w rezultacie czego powstały jedyne w swoim rodzaju projekty dla klientów z całego kraju, w których wykorzystaliśmy spore pokłady wyobraźni i umiejętności. Rekomendujemy balony napełniane helem będące świetną formą prestiżowej reklamy, a która to niewątpliwie zwróci uwagę niejednego klienta podczas organizacji np. imprezy plenerowej.

Kule reklamowe napełniane helem

Innym rodzajem reklamy na wielkopowierzchniowych elementach unoszących się w powietrzu, są kule reklamowe napełniane helem. Podstawowa oferta naszej firmy obejmuje balony o średnicy 3 m, 4 m oraz 5 m, ale możemy wykonać także balon o mniejszej lub większej średnicy zgodnie z zamówieniem klienta. Nowoczesne balony napełniane helem to forma prestiżowej reklamy, która z pewnością przyciągnie uwagę wielu klientów. Kula jest też łatwą formą do nadruku, dzięki czemu, zalety Twojej firmy będą bardziej widoczne. Liczyć się będą kolorystyka, rozmiar i wielkość, które w tej formie łatwo uzyskać. To bardzo skuteczna forma marketingu bezpośredniego.

balonynapelnianehelem