Balony z helem

balon-z-helemBalony z helem tworzą jeden z elementów oferty firmy Albex. Polecamy różnorodne balony w rozmaitych wariantach, jakich aktualnie potrzebujesz. Wybierając taką formę reklamy, od razu kierujesz wzrok odbiorców na najważniejsze aspekty oferty i łatwiej docierasz do ich świadomości. To rozwiązanie doskonale sprawdzające się podczas reklamowania firmy na festynach, balach, wydarzeniach sportowych czy kulturalnych.

Sterowce reklamowe

Nasza szeroka oferta reklam to wszelkiego rodzaju sterowcowe reklamy napełniane helem. Standardowo wykonujemy figury o długości 4 m, 6 m, 8 m. Balon może mieć wbudowany system bezprzewodowego sterowania. Wielkim atutem sterowców napełnianych helem jest ich rozmiar, a więc łatwiejsze dotarcie do klienta i możliwość bycia zauważonym, co w marketingu jest bardzo ważne.

111

Jednocześnie zapewniamy wysokie standardy obsługi oraz profesjonalne doradztwo, dlatego też jeżeli tylko nasuną Ci się jakiekolwiek pytania dotyczące np. asortymentu obejmującego balony z helem, pozostajemy do dyspozycji, udzielając wyczerpujących informacji, jednocześnie wskazując na konkretne rozwiązania. Firma Albex świadczy również usługi w zakresie obsługi imprez związanych z rozrywką, kulturą i biznesem. Istniejmy w branży reklamowej od 1989 roku i z dumą możemy napisać, że zrealizowaliśmy mnóstwo projektów dla naszych klientów, a które to spotkały się z pozytywnym odbiorem i entuzjastycznym przyjęciem.

Z tego miejsca zachęcamy do odwiedzenia strony naszego serwisu, gdzie w zakładce galeria prezentujemy wybrane realizacje. Ufamy, że będzie to kolejny równie skuteczny argument przemawiający za tym, aby skorzystać z oferty Albex.

Foliowe balony na hel

Tworzymy perfekcyjnie przygotowane dekoracje z wykorzystaniem balonów z helem, a które to prezentują się nad wyraz efektownie. W naszej ofercie bezwzględnie każdy znajdzie coś dla siebie, tym bardziej, że tworzymy zespół kreatywnych osób odpowiedzialnie i z zaangażowaniem wykonujących powierzane nam zlecenia. Jeżeli tylko zachodzi taka konieczność, jesteśmy w stanie przygotować też aranżacje tematyczne współgrające do konkretnego wydarzenia/eventu. Cenimy sobie jakość, a wybierając balony z helem za naszym pośrednictwem, już teraz możemy potwierdzić, że z całą pewnością zostanie to zauważone, szczególnie jeżeli takie kryterium jak estetyka nie pozostaje dla Ciebie obojętne.

Zamówienia na balony z helem realizujemy sprawnie i terminowo, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Przez lata zgromadziliśmy wiele doświadczenia, w rezultacie czego powstały jedyne w swoim rodzaju projekty dla klientów z całego kraju, w których wykorzystaliśmy spore pokłady wyobraźni i umiejętności. Rekomendujemy balony napełniane helem będące świetną formą prestiżowej reklamy, a która to niewątpliwie zwróci uwagę niejednego klienta podczas organizacji np. imprezy plenerowej.

Kule reklamowe napełniane helem

Innym rodzajem reklamy na wielkopowierzchniowych elementach unoszących się w powietrzu, są kule reklamowe napełniane helem. Podstawowa oferta naszej firmy obejmuje balony o średnicy 3 m, 4 m oraz 5 m, ale możemy wykonać także balon o mniejszej lub większej średnicy zgodnie z zamówieniem klienta. Nowoczesne balony napełniane helem to forma prestiżowej reklamy, która z pewnością przyciągnie uwagę wielu klientów. Kula jest też łatwą formą do nadruku, dzięki czemu, zalety Twojej firmy będą bardziej widoczne. Liczyć się będą kolorystyka, rozmiar i wielkość, które w tej formie łatwo uzyskać. To bardzo skuteczna forma marketingu bezpośredniego.

balonynapelnianehelem