Namioty pneumatyczne reklamowe

Dobra zabawa na słońcu, wietrze lub w czasie wiosennego deszczu? To możliwe! Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób, znamy na to prostą i skuteczną odpowiedź – pneumatyczne namioty reklamowe, imprezowe. Namioty pneumatyczne stanowią doskonałe rozwiązanie w tych momentach, kiedy chcemy zorganizować spotkanie, zebranie, integrację lub szczególną akcję promocyjną, a obawiamy się warunków atmosferycznych. Sprawdzą się również w tych przypadkach, gdy po prostu zależy nam na wydzieleniu przestrzeni tylko na naszą działalność i odgrodzenie się od konkurencji lub od tego, co dzieje się na zewnątrz. Szczególnie jeśli nasze działania prowadzimy w zatłoczonym miejscu, np. na plaży. Pneumatyczne namioty reklamowe wyróżniają się estetyką wykonania. Powstały z trwałych i wytrzymałych materiałów, a ich konstrukcja zapewnia ergonomię i funkcjonalność użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy z Gdańska i składania zamówień!

 

Namioty pneumatyczne reklamowe – jakie są ich rodzaje?

Oferowane przez nas dmuchane namioty z reklamą wykonujemy z ogromną troską o szczegóły. Wszystko zaczyna się na etapie projektowania, dlatego jako producent możemy zaproponować naszym klientom kilka rodzajów namiotów reklamowych. Można je dobrać w zależności od miejsca, gdzie będzie dane wydarzenie oraz indywidualnych potrzeb. Ponadto ważne jest dla nas to, żeby każdy namiot mógł rozkładać się szybko i sprawnie, bez pomocy dodatkowo zatrudnianych osób, co ogranicza koszty i skraca czas montażu. Kolejną ważną rzeczą jest to, by pneumatyczne hale namiotowe łatwo było eksploatować, a więc, by ich utrzymanie w czystości oraz w dobrym stanie nie było kłopotliwe.

Produkty, które oferujemy, posiadają nadruki solventowe lub sublimacyjne na tkaninie PCV albo poliestrowej TX – w zależności od wyboru klienta oraz danego modelu reklamowego namiotu pneumatycznego. Wszystkie materiały zawsze są najwyższej klasy, sprawdzane przez naszych specjalistów i zapewniają solidność wykonywanej za ich pomocą konstrukcji. W zestawach dołączamy do każdego z zamówień kompresor pompujący, śledzie, linki odciągowe, instrukcję obsługi oraz torbę transportową. Ponad wszystko liczy się jednak dla nas klasa i jakość, z czego jesteśmy znani w naszej branży.

 

Namiot pneumatyczny Arctic Iglo 8

 5p

Średnica zewnętrzna

8 m

Średnica ścianki

0,8 m

Max. Wysokość wew.

3,16 m

Rodzaje

PC i TX

Namiot pneumatyczny Tuba

WYMIARY ZEWNĘTRZNE  

Wysokość

3,2 m

Szerokość

6,5 m

Głębokość

8 m

Rodzaje

PC i TX

Namiot reklamowe  IS18 4-nożny

 5ppp

Średnica zewnętrzna

4,2 m

Średnica rury

0,74 m

Max. Wysokość wew.

2,7 m

Rodzaje

PC i TX

Pneumatyczny namiot reklamowy IS25 4-nożny

Średnica zewnętrzna

5 m

 5pppp

Średnica rury

0,8 m

Max. Wysokość wew.

2,7 m

Rodzaje

PC i TX

Namiot reklamowy IS32 5-nożny

 

Średnica zewnętrzna

6,3 m

Średnica rury

0,82 m

Max. Wysokość wew.

2,70 m

Rodzaje

PC i TX

Namiot pneumatyczny IS52 5-nożny

Średnica zewnętrzna

8,20 m

 

Średnica rury

0,95 m

Max. Wysokość wew.

3,50 m

Rodzaje

PC i TX

PC – nadruk solventowy na tkaninie PCV
TX – nadruk solventowy na tanienie poliestrowej TX
Materiał
– do produkcji namiotów używamy tylko materiałów najwyższej jakości, o zróżnicowanych gramaturach w zależności od kształtów i wielkości
Kolorystyka – dowolna wg PANTONE
Wyposażenie standardowe – kompresor pompujący 230 V, linki odciągowe, śledzie, torba transportowa, instrukcja obsługi i oczywiście
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

 

Reklamowe namioty pneumatyczne – jakie jest ich przeznaczenie?

Zastosowanie namiotów pneumatycznych produkowanych w Gdańsku może być naprawdę szerokie. Niezależnie od tego, czy pneumatyczne hale namiotowe reklamowe znajdują się w centrum zainteresowania w związku z organizacją wydarzenia o charakterze rozrywkowym, kulturalnym czy biznesowym, w każdej sytuacji z przyjemnością zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą, jaką w tym kierunku wysuwa firma Albex z Gdańska.

Proponujemy naszym klientom pneumatyczne namioty reklamowe różnych typów, na przykład takie oparte na aluminiowym stelażu (o przekroju sześcio- lub ośmiokąta) i wyposażone w najwyższej jakości poszycie tekstylne. Obydwa te kryteria sprawiają, że ten typ nośnika reklamowego prezentuje się efektownie i trudno przejść obok niego obojętnie. Będąc już od wielu lat specjalistami w branży reklamowej, zyskaliśmy miano sprawdzonego i zaufanego partnera biznesowego.

 

Projekty pneumatycznych namiotów reklamowych

Zespół firmy Albex zrealizował mnóstwo efektownych projektów, co z kolei spotkało się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem ze strony klientów. W zakresie oferty obejmującej pneumatyczne namioty reklamowe proponujemy szeroki wybór ergonomicznych rozwiązań dzięki czemu eksploatacja staje się jeszcze łatwiejsza niż kiedykolwiek. Na stronie serwisu prezentujemy przykładowe modele namiotów z reklamami w określonych wymiarach, które jesteśmy w stanie wykonać. Oczywiście, jeśli tylko zachodzi taka konieczność, możemy zrealizować zamówienie na reklamowe namioty pneumatyczne z przeznaczeniem do użytku w plenerze, a które to w dodatkowym wyposażeniu mają odpinane ściany umożliwiające korzystanie zarówno wtedy, kiedy na zewnątrz panują sprzyjające, jak i nieco mniej dobre warunki atmosferyczne.

 

Estetyczne i funkcjonalne pneumatyczne namioty reklamowe

Nowoczesne formy reklamowych namiotów, choćby pneumatyczne hale namiotowe, wykonywanych przez firmę Albex zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji, co jest zasługą m.in. znakomitej jakości i walorów estetycznych. Dbamy o wysokie standardy świadczonych usług, dlatego też podejmując z nami współpracę, możesz być pewny, że każdy etap prac zostanie przeprowadzony sprawnie i terminowo. Do tego niskie ceny, jakie oferujemy za nasze pneumatyczne namioty reklamowe, niewątpliwie mogą stanowić kolejny, nawet bardziej przekonujący argument, by wybrać właśnie firmę Albex z Gdańska. Polecamy, byś sam przekonał się, jak dobrym sposobem na promocję i marketing jest wybranie odpowiednich dmuchanych namiotów i jak łatwo będzie Ci znaleźć właściwy model wśród naszych propozycji.

Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego modelu dmuchanego pneumatycznego namiotu reklamowego, skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Udzieli ci on wszelkich potrzebnych informacji i przeprowadzi przez kolejne stopnie zamówienia.