Bramy pneumatyczne

Reklamowe bramy pneumatyczne – rodzaje i wymiary

Materiał – do produkcji bram używamy tylko materiałów najwyższej jakości, o zróżnicowanych gramaturach w zależności od kształtów i wielkości

Kolorystyka – dowolna wg PANTONE. Wyposażenie standardowe- kompresor pompujący 230 V, linki odciągowe, śledzie, torba transportowa, instrukcja obsługi i oczywiście najwyższa jakość.

BRAMA PROSTOKĄTNA

bramy pneumatyczne wymiary

BRAMA ZE SKOSAMI

bramy reklamowe wymiary

BRAMA OKRĄGŁA

bramy reklamowe pneumatyczne

BRAMA SUPER INFO Z SZEŚCIANEM

bramy pneumatyczne reklamowe

 

 

Dlaczego warto wybrać pneumatyczne bramy reklamowe?

Wielka brama, która zaprasza wszystkich klientów do wkroczenia w nowy świat – Twój świat. Wyobraź sobie kolorystykę Twojej firmy, jej cechy charakterystyczne wraz z logo oraz nazwą, umieszczone wysoko ponad głowami konkurencji. Bramy pneumatycznie wspaniale sprawdzają się jako bramy reklamowe podczas różnego rodzaju promocji. Ich największą zaletą jest to, że… nie da się ich przeoczyć!

Każda brama jest wykonana z wysokiej klasy materiału o różnej gramaturze, która jest zależna od kształtu oraz wielkości całej konstrukcji. I tutaj nasi klienci mają duży wybór, ponieważ wykonujemy wszystkie kolory wg PANTONE. Wymiary wewnętrzne można dopasować do swoich oczekiwań, podobnie jak kształt bramy. W tej chwili posiadamy do dyspozycji naszych klientów bramę prostokątną, ze skosami oraz okrągłą. Szczególnie wymagający klienci mogą także zapoznać się z naszą bramą SUPER, posiadającą sześcian informacyjny. Logotyp będzie prezentował się na nim nienagannie, przyciągając wzrok wszystkich zainteresowanych.

Reklamowa brama pneumatyczna w firmie Albex

Aby zaopatrzyć się w pneumatyczną bramę reklamową, skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Razem z nim będziesz w stanie ustalić nie tylko rodzaj bramy, uzależniony od rodzaju Twojego logo oraz charakteru danej okazji, ale także dowiesz się, ile wyniesie ostateczna cena za dany projekt oraz czas oczekiwania na niego. Zestaw standardowy to kompresor, linki odciągowe, torba transportowa, śledzie oraz instrukcja obsługi. Wszystko, co jest potrzebne do sprawnego zamontowania bramy w wybranym przez Ciebie miejscu.