Dekoracje balonowe

Dekoracje z balonów

Tak często obserwuje się zachwycone dzieci, które ściskają w rękach sznurek wiążący balonik. Równie często widzimy w czasie różnego rodzaju festynów uciekające baloniki, które połyskują nad naszymi głowami. Popularność balonowych kreacji nie maleje. Wręcz przeciwnie. Dzięki nowym technologiom można tworzyć jeszcze więcej bardziej skomplikowanych konstrukcji balonowych, które przyciągają wzrok, wprawiają w dobry nastrój i nieustannie zachwycają.

Jako producent oferujemy wysokiej klasy dekoracje balonowe, które każde wydarzenie zmienią w jedyną w swoim rodzaju historię i każdej przestrzeni nadadzą wyjątkowy klimat. Niezależnie od tego, czy mowa o wydarzeniach firmowych, takich jak promocje, akcje marketingowe, spotkania z klientami, integracje, czy też o okazjach prywatnych. Balony i dekoracje balonowe spisują się doskonale.

W naszej ofercie znajdują się kolorowe girlandy, łuki i bramy, słupy, kule oraz napisy balonowe, a także dekoracje helowe, które pięknie ozdobią każdy sufit. Ale to nie wszystko. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy szeroką paletę małych oraz dużych balonów, a także dekoracje z balonów, które są przygotowywane na specjalne życzenie klienta i na jego projekt – z logotypem, hasłem, nazwą lub bez nadruku – stworzymy dla Ciebie takie dekoracje balonowe, jakich potrzebujesz, w takiej ilości, jaką chcesz. Już dziś skontaktuj się z nami, w celu określenia szczegółów.

GIRLANDY

girlanda1

ŁUKI I BRAMY BALONOWE

łuk3

SŁUPY

KULE Z BALONÓW

NAPISY Z BALONÓW

DEKORACJE HELOWE

stroik1

drzewo1

DUZE BALONY B350

DEDYKOWANE KSZTAŁTY

kształty6

LOGO Z BALONÓW

Dekoracje tematyczne

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz dekoracji balonowych możemy wykonać także aranżacje tematyczne. Jeżeli klient zadecyduje zdać się na nasze doświadczenie wykonamy wstępne projekty i propozycje wykonania.

tematyczne

Granice wykonywanych przez nas dekoracji wytycza jedynie wyobraźnia

tematyczne5