Dekoracje z balonów - profesjonalne dekoracje balonowe

Popularność balonowych kreacji i dekoracji w rodzaju bram czy łuków nie maleje, co sprawia, że są one doskonałym sposobem na promocję i zainteresowanie klientów swoją ofertą. Dzięki nowym technologiom można tworzyć jeszcze więcej bardziej skomplikowanych konstrukcji balonowych, które przyciągają wzrok, wprawiają w dobry nastrój i nieustannie zachwycają, a przy tym dobrze kojarzą się z Twoją firmą. To pomysł na to, by z lubianych przez wszystkich przedmiotów zrobić atrakcyjną rzecz przyciągającą klientów przy różnych okazjach.

Dekoracje balonowe na każdą okazję

Jako producent oferujemy wysokiej klasy dekoracje balonowe m.in. w formie bram, słupów i łuków, które każde wydarzenie zmienią w jedyną w swoim rodzaju historię i każdej przestrzeni nadadzą wyjątkowy klimat. Niezależnie od tego, czy mowa o wydarzeniach firmowych, takich jak promocje, akcje marketingowe, spotkania z klientami, integracje czy też o okazjach prywatnych. Balony i dekoracje z balonów spisują się doskonale.

Brama balonowa, łuki z balonów i inne dekoracje balonowe

W naszej ofercie znajdują się kolorowe girlandy, bramy i łuki z balonów, słupy, kule oraz napisy balonowe, a także dekoracje helowe, które pięknie ozdobią każdy sufit. Wykonujemy wszelkiego rodzaju dekoracje, które nadają szczególny klimat każdemu wydarzeniu. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu imprez plenerowych, wystawnych bankietów oraz szeroko pojętych kampanii reklamowych.

Bogaty wybór dekoracji balonowych

Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy szeroką paletę małych oraz dużych balonów, a także dekoracje z balonów, które są przygotowywane na specjalne życzenie klienta i na jego projekt – z logotypem, hasłem, nazwą lub bez nadruku – stworzymy dla Ciebie takie dekoracje balonowe, jakich potrzebujesz i w takiej ilości, jaką zamówisz. Oczywiście chętnie pomożemy w wyborze, a nawet zaprojektujemy dekorację, np. w kształcie łuku, bramy czy słupa, ale nie będziemy niczego odmawiać. My jesteśmy tu po to, byś Ty mógł promować swoją firmę przy pomocy balonów.

Dlaczego warto wybrać nasze dekoracje z balonów?

Nasze dekoracje balonowe są elastyczne w każdym tego słowa znaczeniu i dostosują się idealnie do potrzeb klienta. Karta kolorów, którą można obejrzeć na naszej stronie, to jedynie propozycja dla Ciebie do stworzenia tego, jak widzisz promocję swojej firmy przez balony. Nasze konstrukcje balonowe tak naprawdę nie mają żadnych ograniczeń. Oferujemy każdą barwę, fakturę, napis, rysunek, cokolwiek, co tylko zechcesz. Nasze lateksowe dekoracje z balonów występują w kilku formach – łuku, bramy, słupa czy girlanda – i rozmiarach, od małych 5″ aż po 16″.

Szerokie zastosowanie dekoracji balonowych

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji imprez plenerowych, wystawnych bankietów, wesel oraz kampanii reklamowych. Wszędzie tam nasze dekoracje wykonane z różnego rodzaju balonów spisywały się doskonale i jesteśmy pewni, że tak samo będzie w Twoim przypadku. Idealnym momentem na wybór balonowej konstrukcji jest choćby otwarcie nowego salonu sklepu stacjonarnego, pokaz mody, promocja, dzięki której chcesz zachęcić ludzi do zakupu danego produktu, ale także festyny, imprezy kulturalne, wydarzenia sportowe i wiele więcej. Wszędzie tam, gdzie chce się przyciągnąć wzrok wielu osób i skutecznie zwrócić ich uwagę, warto wykorzystać dostępne w naszej ofercie bramy, girlandy, słupy czy łuki z balonów.

Jeśli przekonała Cię nasza oferta i jesteś zainteresowany współpracą, prosimy o kontakt. Jeżeli jeszcze tak nie jest, to prosimy, byś zapoznał się z naszymi propozycjami i pomysłami na konstrukcje balonowe w formie dekoracji na naszej stronie internetowej. Sprawdź, czy najbardziej Twoim wymaganiom i potrzebom odpowiada łuk, brama, słup, girland, czy inna forma, a następnie złóż zamówienie i wykorzystaj akcesoria zgodnie z planem!

GIRLANDY

girlandy balonowe

ŁUKI Z BALONÓW I BRAMY BALONOWE

łuki z balonów

SŁUPY

brama z balonów

KULE Z BALONÓW

kule z balonów

NAPISY Z BALONÓW

napisy z balonów

DEKORACJE HELOWE

balonystroik1
dekoracje balonowe

POJEDYNCZE BALONY PUSZCZONE POD SUFIT

dekoracje z balonów

STROIKI Z 3-5 BALONÓW

balon8

DUZE BALONY B350

balon9

DEDYKOWANE KSZTAŁTY

ryba z balonówkształty6

LOGO Z BALONÓW

balon10

Dekoracje tematyczne

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz dekoracji balonowych możemy wykonać także aranżacje tematyczne. Jeżeli klient zadecyduje zdać się na nasze doświadczenie wykonamy wstępne projekty i propozycje wykonania.

tematyczne

Granice wykonywanych przez nas dekoracji wytycza jedynie wyobraźnia

tematyczne5