Brama balonowa – dmuchana brama z balonów

Dziesiątki kolorowych baloników, które związane razem, tworzą jedyną w swoim rodzaju konstrukcję. Tak wygląda brama z balonów, która doskonale sprawdza się jako narzędzie marketingowe, podnosi wrażenie przytulności i bezpośredniości Twojej firmy. Dodaje kolorów tam, gdzie może ich brakować. Nic dziwnego, że bramy balonowe tworzy się od lat i nieustannie znajdują się w grupie najciekawszych elementów promocji. Nie każdy może i nie każdy się na nie decyduje. Jeśli Twoja firma ma charakter umożliwiający zastosowanie tego rodzaju wyróżnienia, nie wahaj się. Każdy zwróci uwagę na Twoją siedzibę.

Gdzie umieszczona może być balonowa brama? Przede wszystkim stawia się ją przy drzwiach, furtkach – tam, gdzie chcesz podkreślić daną przestrzeń i gdzie pragniesz, by skierowali się Twoi potencjalni klienci. Najczęściej bramy tego rodzaju stosuje się wtedy, kiedy promuje się nową placówkę danej firmy, jej nową siedzibę lub specjalną ofertę. Może to być także doskonały dodatek w czasie promowania ważnego okresu dla istnienia danej firmy, np. trwającej jakiś czas promocji. Odpowiednio dobrana brama z balonów może też być wykorzystywana podczas rozmaitych imprez (np. wesel, jubileuszy małżeńskich, komunii, studniówek). W takiej sytuacji zazwyczaj umieszcza się je przed wejściem do obiektu, gdzie odbywa się dana uroczystość.

Brama balonowa – jakie jest zastosowanie dmuchanej bramy z balonów?

Polecamy ten rodzaj dekoracji także w okresie świąt Bożego Narodzenia – brama balonowa doskonale podkreśla wyjątkowo charakter tego czasu i koresponduje z pozostałymi świątecznymi ozdobami. Zaprasza klientów do wejścia do sklepu i skutecznie zwraca na siebie uwagę, zwiększając szanse na pozyskanie zainteresowania przechodniów. Nasze kompozycje są estetyczne i wzbudzają jednoznacznie pozytywne odczucia. Ponieważ ich waga jest bardzo mała, pozostają zupełnie obojętne dla obiektów architektonicznych – w odróżnieniu od ciężkich dekoracji, które przewrócone, mogą zniszczyć np. elewację albo podłogę.

Brama z balonów doskonale nadaje się do użycia w trakcie wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych czy imprez zorganizowanych, ale warto ją polecić też z myślą o indywidualnych wydarzeniach. Imieniny, jubileusze, urodziny, wesela – to tylko przykładowe uroczystości, w trakcie których można sięgnąć po nasze kompozycje. Serdecznie zachęcamy do ich zamawiania!

Jak przygotowywana jest brama z balonów w naszej firmie?

W firmie Albex zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób wytwarza się konstrukcje uświetniające rozmaite uroczystości rodzinne i biznesowe. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowana przez nas brama balonowa przyciągała wzrok przechodzących przez nią osób umiejętnie dobraną kolorystyką oraz oryginalnym kształtem i sposobem ułożenia wchodzących w jej skład elementów. W trakcie montowania omawianego produktu kładziemy też szczególny nacisk na zapewnienie mu stabilności oraz trwałości. Starannie wykonane przez nas dekoracje odznaczają się trwałością. Niebagatelny wpływ na ten stan rzeczy ma zastosowana innowacyjna metoda wiązania baloników, które mocujemy do konstrukcji w taki sposób, aby trzymały się one stabilnie jej powierzchni.
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W razie jakichkolwiek problemów z doborem odpowiedniego rozwiązania służymy Państwu swoją radą oraz pomocą. Warto skontaktować się z nami już dziś. Można to uczynić telefonicznie lub mailowo.