Flagi z nadrukiem

Flagi reklamowe

Tkanina flagowa ok 115g/m2 Zadrukowana sublimacyjnie bezpośrednio zapewniamy duży stopień przebicia wydruku na 2 stronę ok 95-97% co jest dużym atutem w przypadku flagówki.

Jest to idealne narzędzie wykorzystywane przede wszystkim przy okazji różnych „eventów” ze względu na łatwość montażu oraz transportu.

Konstrukcja skrzydeł reklamowych pozwala na wykorzystanie ich zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Windery eksponowane są na plażach stokach narciarskich, podczas imprez plenerowych oraz w przestrzeni miejskiej. Jest nowoczesną i tanią formą reklamy, która przykuwa wzrok.

Skład zestawu podstawowego wchodzi:

  • flaga w rozmiarze według wybranego projektu,
  • maszt wykonany z aluminium oraz giętkich prętów z włókna szklanego,
  • gumka z karabińczykiem do napinania flagi,
  • pokrowiec na maszt.

ROZMIARY I KSZTAŁTY FLAG

flagi 1-mini

flagi-podstawy

Pierwszy punkt każdej promocji to zwrócenie na siebie uwagi. Bez tego pierwszego, porozumiewawczego spojrzenia, nie można skusić klienta swoją ofertą. Jeśli nas nie zauważy, nie będziemy mogli zaprezentować mu nawet najlepszych usług czy produktów. Przejmie go nasza konkurencja.

Właśnie dlatego tak ogromne znaczenie mają te wszystkie artykuły marketingowe, które służą zwracaniu na siebie uwagi. W czasie targów, licznych promocji, spotkań z klientami, w centrach handlowych oraz miejscach położonych w środku miasta – niezależnie od tego, gdzie przeprowadzamy naszą promocję, flagi reklamowe mogą doskonale spisać się jako nasz wyróżnik. To dzięki nim klient łatwo i bez pomyłek odnajdzie do nas swoją drogę i zostanie z nami na dłużej.

Wszystkie flagi reklamowe, jakie oferujemy w Gdańsku oraz dla klientów z innych miejsc, są wykonywane z wysokiej jakości tworzywa flagowego o gramaturze 115g/m2. Dzięki takiej konstrukcji nie ma żadnych powodów, by obawiać się, że flaga zostanie łatwo zniszczona czy zerwana. Jest tak zaprojektowana, by znosić wiatr oraz niepogodę. Ma być stosowana na zewnątrz i właśnie tak ją tworzymy dla każdego z naszych klientów.

W zależności od wybranego modelu klient może liczyć na skrzydło proste, skrzydło w kształcie fali, a także piękną flagę w kształcie łezki. Można bez problemu dopasować szczegóły projektu do logotypu firmy czy też do hasła, jakie będzie częścią flagi reklamowej. Już teraz skontaktuj się z naszym przedstawicielem i zapytaj go o szczegóły wykonania zamówienia.