Flagi reklamowe

Pierwszy punkt każdej promocji to zwrócenie na siebie uwagi. Bez tego pierwszego, porozumiewawczego spojrzenia, nie można skusić klienta swoją ofertą. Jeśli nas nie zauważy, nie będziemy mogli zaprezentować mu nawet najlepszych usług czy produktów. Przejmie go nasza konkurencja.

Właśnie dlatego tak ogromne znaczenie mają te wszystkie artykuły marketingowe, które służą zwracaniu na siebie uwagi. W czasie targów, licznych promocji, spotkań z klientami, w centrach handlowych oraz miejscach położonych w środku miasta – niezależnie od tego, gdzie przeprowadzamy naszą promocję, flagi reklamowe mogą doskonale spisać się jako nasz wyróżnik. To dzięki nim klient łatwo i bez pomyłek odnajdzie do nas swoją drogę i zostanie na dłużej.

Skład zestawu podstawowego

Wszystkie flagi reklamowe, które oferujemy dla klientów na miejscu w Gdańsku, jak i tych z całej Polski, są wykonywane z wysokiej jakości tworzywa flagowego o gramaturze 115g/m2 i są drukowane sublimacyjnie, bezpośrednio. Do tego zapewniamy duży stopień przebicia wydruku na drugą stronę, bo około 95-97%, a to wielki atut w przypadku flagówki. Dzięki takiej konstrukcji już nie musisz się obawiać, że Twoja flaga szybko się zniszczy czy zostanie zerwana przez wiatr. Nasze produkty są tak zaprojektowane, by wytrzymywać nie tylko silne porywy oraz niepogodę, ale i inne niekorzystne warunki atmosferyczne.

W skład oferowanego zestawu podstawowego wchodzą:

  • flaga w rozmiarze według wybranego projektu,
  • maszt wykonany z aluminium oraz giętkich prętów z włókna szklanego,
  • gumka z karabińczykiem do napinania flagi,
  • pokrowiec na maszt.

Rozmiary i kształty flag reklamowych

Dzięki nam wybierzesz odpowiedni produkt do swoich potrzeb. W zależności od wybranego modelu klient może liczyć na skrzydło proste, skrzydło w kształcie fali, a także piękną flagę w kształcie łezki. Można bez problemu dopasować szczegóły projektu do logotypu firmy czy też do hasła, jakie będzie częścią flagi reklamowej. Jeśli tylko masz jakieś pytania, już teraz możesz skontaktować się z naszym przedstawicielem i dopytać o wszystkie szczegóły, rodzaje flag reklamowych produkowanych w Gdańsku i sposób złożenia zamówienia, jak i jego realizacji.

skrzydło fala albex (1) skrzydło proste albex (1) skrzydło łezka albex (1)

flagi-podstawy

Flagi reklamowe w Gdańsku to idealne narzędzie wykorzystywane przede wszystkim przy okazji różnych „eventów” ze względu na łatwość montażu oraz transportu. Konstrukcja skrzydeł reklamowych pozwala na wykorzystanie ich zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Windery eksponowane są na plażach stokach narciarskich, podczas imprez plenerowych oraz w przestrzeni miejskiej. Jest nowoczesną i tanią formą reklamy, która przykuwa wzrok.

Pragniemy zwrócić uwagę, że nasze wieloletnie doświadczenie jednoznacznie wskazuje na to, że rzetelnie przygotowana wizualizacja bezpośrednio przekłada się na szereg korzyści zarówno w budowaniu, jak i podnoszeniu wzorowego wizerunku firmy, nadając jednocześnie prestiżu konkretnej rozrywce.

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że przez tak długi czas obecności w branży mogliśmy zrealizować mnóstwo udanych zleceń dla klientów z całego kraju. W celu bliższego poznania dotychczasowych projektów, które stworzył zespół firmy Albex, pragniemy zachęcić Cię do odwiedzenia strony naszego serwisu za pośrednictwem, której prezentujemy wybrane z nich. Rozważając zamówienie flagi reklamowej z Gdańska, z chęcią polecamy naszą ofertę w tej kategorii produktowej. Na każdym etapie wykonywanej pracy pozostajemy do Twojej dyspozycji jasno i wyczerpująco wyjaśniając wszelkie kwestie, jakie tylko mogą się nasunąć. Świetna jakość obsługi zdecydowanie wyróżnia naszą działalność na tle konkurencji. Wciąż się rozwijamy i udoskonalamy umiejętności, aby dostarczać efektowne rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań.

Windery reklamowe z nadrukiem

Flagi reklamowe to tylko nieliczna część propozycji wśród dostępnego asortymentu firmy Albex. Oprócz gadżetów reklamowych w naszej ofercie odnajdziesz także wszelkiego rodzaju balony oraz windery. To specjalnych rozmiarów flagi, które powiewając na wietrze, w sposób jasny wskazują na firmę – przekazują jej kolorystykę, najważniejszy produkt, hasło czy podstawowy produkt. Windery są bardzo skutecznym rozwiązaniem marketingowym, które trafia przede wszystkim do osób, które będąc w danym miejscu, mimowolnie dowiadują się o istnieniu oferty firmy.

Dlatego wychodząc naprzeciw stale rosnącym wymaganiom naszych klientów, świadczymy usługi w zakresie profesjonalnej obsługi imprez związanych z kulturą, rozrywką czy biznesem. Zapraszamy do współpracy, z całą pewnością wskażemy na wariant flag reklamowych z Gdańska optymalnie współgrający z Twoimi potrzebami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.