Balony reklamowe z nadrukiem i helem

Firma Albex Sp z o.o poleca najwyższej jakości balony reklamowe z logo i nadrukiem. Nie wiesz, jaką mogą mieć marketingową moc oraz jak je wykorzystać do promocji Twojej firmy? My to wiemy! Oferujemy balony lateksowe, stacjonarne oraz nowoczesne balony latające – wszystkie z możliwości napełniania helem. Te pierwsze są wszystkim znane i można je kupić w każdym kiosku, ale nie tylko sam balon się liczy. Sprawdź cennik i przekonaj się, jak szeroka może być taka oferta!

 

Balony z nadrukiem i logo

Nasza firma proponuje Państwu szeroki wybór balonów. W tym balony reklamowe różnego typu:

 • lateksowe balony z reklamą,
 • balony latające,
 • balony stacjonarne.

Podczas gdy te pierwsze świetnie nadają się do rozdawania klientom, pozostałe to bardzo trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne balony z logo i bądź nadrukiem innego rodzaju do reklamowania firmy olbrzymich rozmiarów. Świetnie zwracają na siebie uwagę i z pewnością spowodują utkwienie nazwy Twojej firmy w umyśle klienta i przyciągną jego wzrok. My nie oferujemy jedynie kilku kolorów. Dysponujemy całą gamą barw, do której obejrzenia zachęcamy na naszej stronie. Jest to oczywiście nasza propozycja, do której nie musisz w żaden sposób dostosowywać. Ma ona raczej charakter informacyjny – pokazujący, jak wielkie mamy możliwości. Na Twoje życzenie wykonamy dokładnie takie balony z logo do reklamy, jakie sobie wymyślisz, również z możliwością napełniania z helem. Zapewniamy, że owoce naszej współpracy spełnią wszystkie Twoje wymagania. Oczywiście na życzenie klienta nasze balony zyskują dowolne nadruki. Mogą to być logo firm czy napisy reklamowe przygotowane specjalnie na daną okazję. Nasze baloniki są elastyczne i dostosowują się do potrzeb klienta, a sami dbamy, by ich jakość zawsze była na najwyższym poziomie.

 

Nadruki na balonach lateksowych

Firma Albex istnieje na rynku już od 1998 roku, oferując wszelkiego rodzaju balony reklamowe z nadrukiem, np. logo firmy. Kluczowy element naszej działalności stanowi również obsługa imprez związanych z rozrywką, kulturą i biznesem. Jesteśmy profesjonalistami, a do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Wszystko po to, aby móc osiągnąć spektakularny efekt, jakiego oczekują nasi klienci. Wieloletnie doświadczenie w branży przełożyło się na mnóstwo pozytywnych rekomendacji ze strony zadowolonych zleceniodawców, którzy wybrali współpracę właśnie z naszą firmą. Tworzymy niezwykle zgrany team odpowiedzialny za najlepszą realizację prac, z jakimi się do nas Państwo zwrócicie. Zakres przeprowadzanych czynności obejmuje m.in. nadruki na balonach, np. logo, które w ramach atrakcyjnego cennika wykonujemy metodą sitodruku na balonach lateksowych belgijskiej firmy BELBAL, która należy do światowej czołówki producentów balonów lateksowych. Balony lateksowe BELBAL-a wykonane są w 100% z naturalnego kauczuku, efektem tego jest to, że ulegają całkowitej biodegradacji i są produktem ekologicznym. Wielkim atutem balonów BELBAL, jest bardzo duży wybór kolorów (77), oraz wysoka jakość. Balony przystosowane są do napełniania helem.

 

Rodzaje oferowanych balonów 

Oferowane przez naszą firmę balony produkowane są w 4 rodzajach:

PASTEL
balony reklamowe
CRYSTAL
balony z logo
METALLIC
nadruki na balonach

GLOSSY

balony reklamowe

Przynależność do odpowiedniego rodzaju determinuje kolor, przejrzystość oraz połyskliwość napełnionego balona. Pełną kolorystykę znajdziesz z łatwością na naszej stronie internetowej. Rozmiary balonów do nadruków:

 

 • B-75 (23 cm) – 9”
 • B-85 (27 cm) – 11”
 • B-105 (30 cm) – 12”
 • B-120 (35 cm) – 14”
 • B-250 (60 cm) – 24”
 • B-350 (90 cm) – 35”

Wartość cyfrowa w symbolu oznacza średni obwód w centymetrach (z pomiaru pionowego i poziomego) napełnionego np. helem balona. Jako że, jak już wspominaliśmy, nadruki reklamowe wykonywane są metodą sitodruku, umożliwia to wykonanie nadruku na balonie z jednej, dwóch lub czterech stron oraz dookoła balonu (5 razy). Metoda ta daje bardzo wysoką jakość nadruk i zapewni Ci pełne krycie farby, co sprawi, że logo na balonie Twojej firmy czy cokolwiek będziesz chciał tam umieścić, będzie doskonale widoczne i przyciągnie wzrok klientów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i atrakcyjny cennik usług.

 

Estetyczne i skuteczne nadruki reklamowe na balonach

Wykonywany przez naszą firmę nadruk na balonach jest odtworzeniem obrazu, logo, wiadomości tekstowej lub tonalnego obrazu (raster) na balonie jako nośniku nadruku. Kolory farby nadruku nadrukowywane są w prawie każdym odcieniu palety PMS oraz złotym i srebrnym kolorze metalicznym. Nasze możliwości to nadruki 1-8 kolorów sitodrukiem oraz fullcolor z wykorzystaniem metody CMYK. Minimalne ilości zamówienia są określane na postawie ilości kolorów nadruku i wynoszą odpowiednio:

 • nadruk 1 kolorowy, 100 sztuk
 • nadruk 2 kolorowy, 100 sztuk
 • nadruk 3 kolorowy, 3000 sztuk
 • nadruk 4-8 kolorów, 3000 sztuk
 • CMYK (full color), 3000 sztuk

Pole zadruku na balonie reklamowym, to prostokąt o bokach:

 • B-75 – 10,5x10,5
 • B-85 – 13,0 x 13,0 cm.
 • B-105 –14,0 x 14,0 cm.
 • B-120 –14,5 x 14,5 cm.
 • B-250 – 30,0 x 30,0 cm.
 • B-350 – 38,0 x 40,0 cm.

Oferujemy nadruki na balonach produkowanych w kraju. Efektem tego jest stała oferta kolorów, dokładnie zdefiniowana przy pomocy symboli, dostępna bez ograniczeń! Przy dużych nakładach (powyżej 200 tys. sztuk) istnieje możliwość wyprodukowania balona reklamowego z możliwością napełniania helem w kolorze innym niż standardowy. Oferujemy dodatkowo baloniki B-350 o średnicy 90 cm oraz B-250 o średnicy 60 cm w kształcie kuli z nadrukiem np. w formie logo nawet do 3 kolorów. Co istotne, są to produkty ekologiczne, ponieważ przy procesie produkcji wykorzystywany jest naturalny kauczuk. Balony te ulegają całkowitej biodegradacji. Niezależnie od wielkości zamówienia zapewniamy konkurencyjny cennik.

 

Sitodruk na balonach

Naszym klientom oferujemy niezwykle szeroką paletę kolorystyczną, dzięki czemu z powodzeniem jesteś w stanie dopasować wariant odpowiadający konkretnym oczekiwaniom. Nadruki reklamowe dostępne na balonie mogą zostać wykonane z jednej, dwóch lub czterech stron oraz dookoła balonu (5 razy). Pragniemy podkreślić, że metoda sitodruku stwarza bardzo dobrą jakość nadruku, czyli wspomniane już pełne krycie farby. Ufamy, że nasza oferta wzbudzi zainteresowanie i tym samym zachęci do podjęcia współpracy. Tymczasem odsyłamy do strony naszego serwisu za pośrednictwem, której uzyskasz dostęp do wielu istotnych informacji o świadczonych usługach przez Albex. Dbając o wysokie standardy obsługi, zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji, dlatego też w przypadku jakichkolwiek pytań o nadruki reklamowe lub w formie logo na balonach czy możliwość napełniania helem, zespół kompetentnych pracowników pozostaje do dyspozycji. Chcąc przybliżyć wybrane z dotychczasowych realizacji, polecamy zajrzeć do zakładki galeria, w której prezentujemy nasze portfolio.

 

Balony reklamowe z nadrukiem, czyli logo na balonie

Nasze baloniki mienią się pięknymi barwami tła, na którym dumnie widnieje logo reklamowanej firmy. Lateksowe reklamowe balony z nadrukiem na Twoje życzenie dostępne są w kilku rozmiarach. Od najmniejszych, dziesięciocalowych, po szesnastocalowe olbrzymy. Wykonujemy również balony z nadrukiem jednokolorowym o średnicy nawet metra. Jednak te odrobinę mniejsze mogą nosić dowolne logo, w dowolnych kolorach. Dzięki bogatej gamie kolorów, z którą możesz, jak już wiesz, zapoznać się na naszej stronie, nasze napełniane powietrzem bądź helem balony reklamowe z nadrukiem np. w formie logo, których cennik jest wyjątkowo korzystny, dostosują się dokładnie do wizji i potrzeb, jakie masz w sobie, by lepiej promować swoją firmę. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub potrzeby informacji prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy wszelkiej pomocy naszym klientom Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na balony Albex z nadrukiem. Sprawdź wszystkie dekoracje balonowe z logo, które Ci przygotowaliśmy, i ciesz się marketingowym strzałem w dziesiątkę!