Wiesz, ile to 11 kilometrów? Jak sobie wyobrażasz tę odległość? To mniej więcej tyle, ile pokazuje Google Maps od naszej siedziby w Gdańsku do… plaży w miejscowych Stogach! Ale już schodzimy na ziemię, bo wakacje za nami. Zajmiemy się faktami. A te są takie, że w końcu możemy pochwalić się rekordową współpracą z Leroy Merlin. O czym dokładnie mowa? O realizacji łącznie ponad 11 kilometrów dekoracji balonowych – w ramach tegorocznej akcji „Dni Bohatera Domu 2020 w Leroy Merlin”!

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Na rynku reklamy i dekoracji na balonach funkcjonujemy już od 1989 roku. Ponad 3 dekady doświadczenia przekładają się na to, że współpracujemy z największymi i rozpoznawalnymi markami w Polsce. Naszymi Klientami są między innymi:

  • Lotos,
  • Auchan,
  • czy właśnie Leroy Merlin.

W ramach współpracy w akcji „Dni Bohatera Domu 2020 w Leroy Merlin” stworzyliśmy girlandy z balonów o łącznej długości aż 11 kilometrów. To prawdopodobnie rekord na skalę zarówno Polski, jak i Europy!
Warto wspomnieć, że sama akcja – pełna warsztatów, różnych innych atrakcji i promocji – trwała od 16 września do 6 października 2020 roku. A my specjalnie na tę okazję udekorowaliśmy łącznie 68 sklepów Leroy Merlin w całej Polsce – od Szczecina aż po Rzeszów. Jesteśmy z tego dumni! Bez wątpienia można stwierdzić, że dołożyliśmy więcej niż cegiełkę do tegorocznego projektu „Dni Bohatera Domu”. Co więcej, braliśmy również udział w przygotowywaniu spotu promocyjnego, do którego zrealizowaliśmy scenografię balonową w sklepie – widoczną w spocie emitowanym w telewizji oraz internecie.

akcja-leroy-merlin-balony 1a

Doświadczenie, które procentuje

Jednak liczby to nie wszystko. Na nasze podejście składa się profesjonalizm, a także ogromna wiedza przekładające się na jakościową ofertę. Znamy się na swojej pracy jako fachowcy w każdym calu! 11 kilometrów dekoracji balonowych, o których wspominamy w tym wpisie, to kolejny etap działań z Leroy Merlin – rekordowy efekt owocnych 17 lat współpracy! Czas leci, a my nadal wspólnie zdobywamy kolejne biznesowe szczyty.

albex-dekoracja-balony 1b

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na więcej!