Zastanawiasz się, jak skutecznie wypromować nowe produkty? Szukasz gadżetów, które sprawdzą się do rozdawania podczas imprez w plenerze? Jeśli tak, sięgnij po balony reklamowe z nadrukiem! Z poniższego artykułu dowiesz się, jakie rodzaje tychże nośników marketingowych wyróżniamy, a także co warto na nich umieścić, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Zapraszamy!

Balony reklamowe z naturalnego kauczuku – najlepszy wybór

Wysoka jakość balonów reklamowych ma duże znaczenie. Rozdając je podczas eventu firmowego lub jakiegokolwiek innego wydarzenia, musisz mieć pewność, że balony są odpowiednio solidne. W ofercie Albex znajdziesz produkty renomowanej belgijskiej marki BELBAL, która od ponad trzydziestu lat jest wiodącym dostawcą dekoracji okolicznościowych dla handlu detalicznego oraz podmiotów działających w branży marketingowej. Wytwarzane przez nią balony lateksowe są produkowane z wysokogatunkowego i bardzo elastycznego kauczuku naturalnego. Z tego względu odznaczają się trwałością, długo unoszą się w powietrzu i nie pękają. Ulegają też całkowitej biodegradacji, co staje się ważne z punktu widzenia ekologii. Dzięki dbałości o najmniejsze detale, balony doskonale nadają się do realizacji przepięknych łuków oraz wielu innych elementów dekoracyjnych.

Rodzaje balonów lateksowych

Jednym z największych atutów balonów lateksowych marki BELBAL jest duży wybór kolorów i rozmiarów. Gadżety te są dostępne w trzech podstawowych rodzajach:

  • pastel,
  • crystal,
  • metallic,
  • glossy.

Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej z łatwością znajdziesz wariant, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom pod kątem danego przedsięwzięcia. W zakres oferty wchodzą zarówno modele jasne, jak i ciemne – od bieli, poprzez czerwień, granat, aż po czerń. Jeśli chodzi o rozmiary, za standardowe uchodzą balony z logo o średnicy 27 cm oraz 30 cm (oznaczone cyframi B-85 i B-105). W Albex mamy także balony o średnicy 23 cm (B-75), 60 cm (B-250) oraz 90 cm (B-350).

Co można umieścić na balonie reklamowym?

Ponieważ powierzchnia balonów reklamowych jest stosunkowo niewielka, musisz dobrze zastanowić się, co chcesz na niej umieścić. Tutaj warto wziąć pod uwagę miejsce, w którym zamierzasz wykorzystywać te gadżety. Jeśli zależy Ci na upominkach do wręczania gościom podczas outdoorowych imprez, postaw na balony z logo. Wiedz jednak, że reklama nie musi ograniczać się do znaku firmowego. Na lateksie można nadrukować obraz lub slogan. Ważne, aby grafika przykuwała uwagę i pozostawała w pamięci odbiorcy jak najdłużej. Wysokiej jakości balony z nadrukiem doskonale sprawdzą się do rozdawania przechodniom w prezencie w trakcie wszelkiego rodzaju kampanii promocyjnych. Mogą też stanowić ciekawy element dekoracyjny stoisk targowych czy witryn sklepowych.

lateksowe-balony-z-nadrukiem 1

Technika sitodruku

Wiesz już, co chcesz umieścić na balonie reklamowym? Teraz czas na nadruk. Jego umiejętne wykonanie jest bardzo ważne, ponieważ świadczy o profesjonalizmie Twojej firmy. Obecnie do tego celu wykorzystuje się głównie dwie metody: CMYK oraz druk sitowy, znany jako sitodruk. W Albex korzystamy z obu technologii, gdyż każda pozwala uzyskać na lateksie intensywne kolory. Przy ich użyciu można nadrukować na balonie zarówno dowolnie wybrane zdjęcie, jak i logo. Sitodruk gwarantuje wysoką jakość oraz pełne krycie farby. CMYK daje nieco szersze pole do działania, gdyż pozwala uzyskać nadruk w wersji full kolor wraz z przejściami tonalnymi. Dzięki temu możesz mieć pewność, że element umieszczony na balonie reklamowym będzie doskonale widoczny z daleka. Nadruki mogą zostać wykonane z jednej, dwóch lub z czterech stron. Istnieje też możliwość naniesienia grafik dookoła balonu. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób wyeksponujesz reklamę swojej firmy.

Sprawdź naszą ofertę!

Jeśli szukasz wszechstronnych nośników, które świetnie sprawdzą się podczas różnych wydarzeń, postaw na balony reklamowe z nadrukiem. Cennik tych produktów jest uzależniony przede wszystkim od ilości kolorów nadruku oraz od wielkości zamówienia. Masz pytania dotyczące realizacji? Nie wiesz, jaki rodzaj balonów wybrać? W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy pomocy w wyborze odpowiednich gadżetów.