Uruchomienie własnego sklepu lub punktu usługowego to marzenie wielu ludzi. Jeśli właśnie udało Ci się je spełnić, najwyższy czas, aby o Twoim biznesie dowiedziała się jak największa liczba osób. W tym celu warto wykorzystać efektowne dekoracje balonowe. Oryginalne kompozycje sprawią, że Twój lokal stanie się bardziej widoczny i szybciej zauważony przez potencjalnych klientów. Przekonaj się, dlaczego warto zdecydować się na balony z nadrukiem i sprawdź najciekawsze propozycje dostępne w ofercie gdańskiej firmy Albex. Zapraszamy!

 

Spis treści

 

Otwierasz punkt usługowy lub sklep i szukasz dekoracji balonowych? Prawidłowo!

Jeśli szukasz widocznej reklamy, dzięki której w nowo otwieranym lokalu pojawi się sporo osób, nie mogłeś lepiej trafić. Dekoracje balonowe stanowią oryginalny i stosunkowo tani sposób na promocję, sprawdzający się niemalże w każdej branży. Otwierasz sklep z artykułami dla dzieci? Rozpoczynasz prowadzenie salonu optycznego lub kosmetycznego? Wielokolorowe kolumny czy łuki z balonów wspaniale podkreślą charakter wydarzenia i przyciągną wzrok klientów. To z kolei przełoży się na większe zainteresowanie Twoimi produktami lub usługami. Co ciekawe, tego rodzaju ozdoby bardzo często pomagają zwiększyć rozpoznawalność marki także wśród odbiorców wstępnie niezaciekawionych ofertą. Ich największym atutem jest to, że same w sobie zwracają uwagę i zachęcają do odwiedzenia lokalu.

Jeżeli chcesz, aby klienci jak najszybciej dowiedzieli się o starcie Twojego biznesu, dekoracje balonowe będą świetnym wyborem.

Warto podkreślić, że girlandy, napisy z balonów oraz bramy:

  • stanowią niezawodny sposób na dotarcie do szerokiego grona klientów,
  • sprawdzają się lepiej niż wręczane do rąk ulotki, katalogi czy gazetki reklamowe (często wyrzucane po chwili do pobliskiego kosza),
  • pozwalają na wyróżnienie się na tle konkurencji,
  • pomagają budować pozytywny wizerunek firmy już od pierwszych chwil jej istnienia na rynku.

girlandy na otwarcie lokalu

Zainwestuj w balony z nadrukiem w różnych wariantach!

Profesjonalnie wykonana dekoracja z balonów to idealna forma widocznej oraz efektownej reklamy, której nie da się przeoczyć. Możesz umieścić ją tuż nad drzwiami wejściowymi, aby zachęcić klientów do wejścia do środka. Ciekawy efekt uzyskasz, decydując się na bramę balonową w kolorach spójnych z identyfikacją wizualną Twojej firmy. Jeśli planujesz otwarcie sklepu lub lokalu usługowego, rozważ też inwestycję w balony z nadrukiem. Możesz je wykorzystać jako element wystroju pomieszczenia, ale świetnie sprawdzą się też do rozdawania przechodniom oraz gościom z dziećmi. W tym przypadku polecamy przede wszystkim lateksowe balony z logo renomowanej belgijskiej firmy BELBAL – produkowane z naturalnego kauczuku. Są trwałe i ekologiczne, ponieważ ulegają całkowitej biodegradacji. Ich największe atuty to wysoka jakość oraz niezwykle szeroka paleta kolorystyczna.

Dekoracje balonowe i łuki z balonów przed sklepem – sprawdź dostępne możliwości

Jeśli zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży już w pierwszych dniach działalności, dekoracja z balonów sprawdzi się znacznie lepiej niż standardowe wizytówki bądź ulotki. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji, które przepięknie ozdobią wejście, ściany czy nawet sufit w lokalu. Możesz zdecydować się na wielobarwną girlandę, słup lub napis balonowy – obok nich z całą pewnością nikt nie przejdzie obojętnie. Jeśli chcesz zrobić pozytywne wrażenie na przechodniach, możesz też zamówić ozdoby helowe – świetnie sprawdzające się jako element wszelkiego rodzaju kampanii reklamowych. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę mniejszych i większych balonów, które można dowolnie ze sobą łączyć. Na indywidualne życzenie jesteśmy też w stanie stworzyć ozdobę według przekazanego nam projektu – z dowolnie wybranym logotypem, nazwą lub hasłem. Nasze dekoracje spełnią swoją funkcję wszędzie tam, gdzie chcesz zachęcić ludzi do zakupu danego produktu lub do skorzystania z konkretnej usługi.

Albex – solidny i doświadczony partner biznesowy!

Efektowna brama z balonów fantastycznie sprawdzi się podczas otwarcia praktycznie każdego punktu handlowego. Jeśli nie masz zbyt wiele miejsca na taką dekorację, zastanów się nad girlandą lub słupem z balonów. Niezależnie od tego, na jaką ozdobę się zdecydujesz, zachęcamy do kontaktu z firmą Albex z Gdańska. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniej konstrukcji balonowej oraz w przygotowaniu projektu, abyś mógł cieszyć się skuteczną promocją już od pierwszego dnia działalności!