Zorganizowanie ciekawego eventu to nie lada wyzwanie. Nawet najlepsza impreza firmowa nie może obyć się bez skutecznej promocji. W przyciągnięciu uwagi odbiorców i budowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa z pewnością pomoże Ci reklama pneumatyczna. W dzisiejszym artykule opiszemy dokładniej kilka rodzajów nośników, które skutecznie wypromują markę Twoją lub Twoich kontrahentów. Zapraszamy serdecznie do lektury!

 

Spis treści

 

Reklamy pneumatyczne i balony na wydarzenia biznesowe – dobry sposób promocji marki?

Jak można w kilku słowach opisać reklamę pneumatyczną? Atrakcyjna wizualnie, łatwa w montażu i spełniająca swoje funkcje nawet przy mniej sprzyjających warunkach pogodowych. Organizatorzy imprez marketingowych niezmiennie wykorzystują drzemiący w niej potencjał. Dmuchane bramy, namioty oraz dekoracje balonowe wyglądają bardzo efektownie i dają się rozłożyć na wielu powierzchniach. Niektóre warianty są odporne nawet na silne podmuchy wiatru. To wszystko sprawia, że możesz z powodzeniem wykorzystywać je na rozmaitych eventach, festynach, piknikach rodzinnych, wydarzeniach muzycznych oraz targach produktowych.

Kolorowa, a zarazem solidna reklama pneumatyczna to inwestycja przekładająca się na liczne korzyści. Przy jej pomocy zwiększysz widoczność danej marki lub produktu, zyskasz przewagę nad konkurencją, która nie inwestuje w tego typu nośniki, uatrakcyjnisz stoisko, a finalnie też wzbudzisz pozytywne emocje wśród odbiorców.

Bramy dmuchane, namioty pneumatyczne, balony stacjonarne – wszystko, czego potrzeba na event w plenerze!

Wysokiej jakości pneumatyczne balony stacjonarne są wśród organizatorów eventów jednym z chętniej wybieranych rodzajów nośników. Takie balony – wykonane z materiałów wytrzymałych i odpornych na czynniki atmosferyczne – znakomicie sprawdzają się podczas imprez plenerowych. Pozwalają zwiększyć rozpoznawalność marki i przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów. Balony z logo umieszczone na sztywnej, składanej podstawie spełnią swoje zadanie nawet na ograniczonej przestrzeni. Możesz je zamówić z wewnętrzną instalacją oświetleniową, dzięki czemu zaprezentują się jeszcze ciekawiej.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również namioty pneumatyczne. Stanowią one idealne rozwiązanie, kiedy chcesz zapewnić uczestnikom dobrą zabawę, ale obawiasz się o niesprzyjające czynniki atmosferyczne. Te łatwe w montażu i demontażu konstrukcje są dostępne w wielu różnych wymiarach. Na indywidualne życzenie jesteśmy w stanie zrealizować namiot z przeznaczeniem do użytku specjalnie w plenerze. Dzięki odpinanym ścianom możesz z niego bez obaw korzystać niezależnie od pogody.

Jeszcze jedną świetną propozycją dostępną w ofercie Albex są dmuchane bramy. Często są one rozstawiane na imprezach sportowych, np. na maratonach. Dzięki dużej powierzchni reklamowej możesz wykorzystać je praktycznie na każdym evencie. Brama dmuchana jest niezwykle skuteczną formą promocji, ponieważ praktycznie nie da się jej przeoczyć!

bramy dmuchane

Łuki z balonów i rozmaite dekoracje balonowe – przenieś wydarzenie na wyższy poziom!

Organizujesz event w zamkniętym obiekcie? Jeśli tak, wśród propozycji przygotowanych przez specjalistów marki Albex na pewno znajdziesz rozwiązanie na miarę swoich potrzeb. W stworzeniu efektownej oprawy i wprawieniu gości w dobry nastrój pomogą Ci dekoracje balonowe. Stanowią one skuteczny sposób na promocję i zainteresowanie odbiorców ofertą, a co najważniejsze, spisują się świetnie niemalże w każdej branży. Kolorowe girlandy, kule lub łuki z balonów przepięknie przyozdobią sufit i nadadzą wydarzeniu wyjątkowego klimatu. Te oryginalne konstrukcje nie mają tak naprawdę żadnych ograniczeń. Barwa, napis, faktura, grafika – jesteśmy w stanie wykonać na nich niemalże wszystko, co tylko zechcesz. Sam możesz też wybrać docelową wielkość – nasze dekoracje występują w kilku rozmiarach.

Przyda Ci się fachowe wsparcie? Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami firmy Albex!

Nikogo nie trzeba już chyba przekonywać, że przyciągające wzrok nośniki reklamowe to absolutna podstawa podczas eventu, by skutecznie zwiększać rozpoznawalność swojego biznesu. Jeśli tradycyjne sposoby promocji do tej pory nie były dla Ciebie zadowalające, reklama pneumatyczna stanie się przysłowiowym strzałem w 10! Nie wiesz, jak zrobić wrażenie na uczestnikach i które produkty wybrać? Zapraszamy do kontaktu z firmą Albex. Z chęcią pomożemy Ci w znalezieniu najlepszych opcji. Wesprzemy Cię swoją wiedzą i doświadczeniem.