Solidnie wykonane i estetycznie wyglądające pneumatyczne namioty reklamowe cieszą się popularnością od lat. Pozwalają w krótkim czasie stworzyć efektowne stoisko wszędzie tam, gdzie jako przedsiębiorca masz okazję spotkać się ze swoimi klientami – zarówno tymi potencjalnymi, jak i aktualnymi. Z poniższego wpisu dowiesz się więcej o rodzajach tych konstrukcji. Podpowiemy też, dlaczego warto zdecydować się na produkty z oferty producenta Albex oraz gdzie można je wykorzystać. Zapraszamy do lektury!

Gdzie można wykorzystywać reklamowe namioty dmuchane? – producent Albex

Wyróżniające się nowoczesnym wyglądem oraz łatwością montażu pneumatyczne namioty reklamowe zyskują kolejnych zwolenników. Wspierają działania promocyjne mniejszych i większych marek. Doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dzięki lekkości i mobilności znakomicie nadają się na imprezy plenerowe, koncerty, festyny, ale nie tylko! Potrzebujesz stoiska handlowego na pikniku rodzinnym? Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Jeśli tak, pneumatyczny namiot reklamowy to idealny wybór! Tego rodzaju konstrukcje są odporne na wodę i działanie promieniowania UV, dlatego bez obaw możesz je wykorzystać podczas eventów organizowanych na świeżym powietrzu. Odpowiedniego rodzaju namioty dmuchane ułatwią przeprowadzenie szeroko zakrojonej akcji degustacyjnej lub wydanie potraw z cateringu dla większej liczby gości.

Namioty dmuchane – jakie są ich rodzaje?

Jako producent przygotowaliśmy dla naszych klientów następujące rodzaje pneumatycznych namiotów reklamowych:

  • Arctic Iglo – o niebanalnym kształcie i kopułowej konstrukcji, która zapewnia dodatkową powierzchnię pod dachem,
  • namiot tuba – idealnie sprawdzi się, kiedy chcesz zorganizować spotkanie bez szczególnych obaw o panujące warunki atmosferyczne,
  • namiot 4 nożny – w klasycznej wersji dostępny w dwóch podstawowych rozmiarach,
  • namiot 5 nożny typu „pająk” – należy do najbardziej znanych i lubianych rodzajów namiotów reklamowych.

Jedną z największych zalet dmuchanych namiotów reklamowych jest możliwość umieszczenia na ich powierzchni dowolnej grafiki. Najczęściej będzie to nazwa przedsiębiorstwa, logo lub slogan. Produkty znajdujące się w ofercie firmy Albex mają nadruki solventowe albo sublimacyjne – na tkaninie PCV lub poliestrowej TX (w zależności od wariantu oraz indywidualnych preferencji klienta). Napisy i obrazy nanoszone przy użyciu powyższych metod są trwałe, a także odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. Każdy z modeli może zostać zadrukowany częściowo lub całkowicie. Namioty produkujemy w różnych wzorach i kolorach, drukując na nich elementy przekazywane nam przez zamawiających.

Rodzaje pneumatycznych namiotów

Wyposażenie dodatkowe namiotów dmuchanych – producent Albex

W ramach oferty pneumatycznych namiotów reklamowych, jako producent proponujemy duży wybór rozwiązań z myślą o ułatwieniu ich eksploatacji. W standardowym wyposażeniu poza kompresorem pompującym znajdują się też linki odciągowe, śledzie do stabilizacji konstrukcji w powietrzu, torba transportowa ułatwiająca przewożenie i przechowywanie, a także instrukcja obsługi w języku polskim. Na indywidualne życzenie klienta możemy przygotować wariant z przeznaczeniem do użytku wyłącznie w plenerze. Wówczas dodatkowe wyposażenie stanowią specjalne odpinane ściany – umożliwiające korzystanie z namiotu zarówno podczas słonecznej pogody, jak i mniej sprzyjających warunków atmosferycznych.

Chcesz zamówić nietypowe reklamowe namioty dmuchane? Zrób to u producenta!

Jako wieloletni producent namiiotów dmuchanych jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasze dmuchane namioty reklamowe prezentują się dobrze i są bardzo łatwe w użyciu. Do tej pory zrealizowaliśmy wiele oryginalnych projektów, dlatego przyjmujemy zamówienia nawet na nietypowe konstrukcje. Potrzebujesz efektownego namiotu pneumatycznego na plażę? A może interesują Cię nowoczesne dekoracje balonowe lub balony z nadrukiem i logotypem przedsiębiorstwa? Dzięki bogatej ofercie u nas znajdziesz rozwiązania, które pozwolą Ci jeszcze lepiej promować swoją działalność. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z firmą Albex. Więcej informacji znajdziesz też na albex.pl!