Jeśli jesteś przedsiębiorcą, z całą pewnością wiesz, jak ważna jest dzisiaj dobrze widoczna reklama. W przyciągnięciu uwagi klientów i skutecznym promowaniu biznesu pomogą Ci dmuchane figury, namioty oraz balony reklamowe. Z poniższego wpisu dowiesz się co to jest reklama pneumatyczna, jakie korzyści osiągniesz, inwestując w ten typreklamy, a także poznasz przykładowe możliwości jej wykorzystania. Zapraszamy!

Czym jest reklama pneumatyczna?

To nowoczesny i zarazem niezwykle ciekawy środek przekazu komunikatu reklamowego. Dzięki dużej powierzchni oraz dmuchanej formie jest dostrzegalny z daleka i wzbudza zainteresowanie odbiorców. Reklama pneumatyczna może przybierać różne oryginalne kształty. Przedsiębiorcy najczęściej wybierają balony reklamowe, ale do tego rodzaju nośników marketingowych należą także:

  • dmuchane bramy balonowe,
  • namioty pneumatyczne,
  • figury typu sky dancer,
  • słupy reklamowe Quick Up.

Dużą zaletą reklamy pneumatycznej jest możliwość jej wewnętrznego podświetlenia. Elementy przed napompowaniem zajmują niewiele miejsca i są bardzo lekkie, dlatego nie sprawiają żadnych kłopotów w transporcie. Nadmuchiwane figury najczęściej są wykorzystywane podczas różnego rodzaju imprez plenerowych – zwłaszcza w sezonie letnim, ale nie tylko. Ciekawie prezentują się też przed siedzibą firmy lub sklepem, pozwalając efektywnie promować markę.

Balony stacjonarne na każdy event

Jeśli szukasz wszechstronnego nośnika reklamowego, który dobrze sprawdzi się podczas eventów i wszelkiego rodzaju imprez w plenerze, wykorzystaj stacjonarne balony pneumatyczne. Grafika wykonana jest metodą solventowego druku cyfrowego lub za pomocą nowoczesnego druku sublimacyjnego na wysokogatunkowych materiałach poliestrowych odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Atrakcyjna estetyka i spory rozmiar sprawiają, że są doskonale widoczne, przyciągają wzrok odwiedzających. Na stacjonarnym balonie pneumatycznym możesz wyeksponować nie tylko ważne informacje marketingowe. Jesteś w stanie na nim umieścić także logo swojej firmy, budując w ten sposób jej pozytywny wizerunek.

Dmuchana reklama pneumatyczna

Kolejnym rodzajem reklamy pneumatycznej są dmuchane bramy pneumatyczne, balonowe. Najczęściej stawia się je przy drzwiach oraz bramach. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność zwrócenia uwagi na jakąś przestrzeń i kierowania gości w konkretną stronę. Efektywność takich rozwiązań obserwuje się nie tylko podczas plenerowych imprez masowych. Dmuchana brama balonowa to także świetny sposób na ozdobienie wejścia do sklepu – np. z okazji jego otwarcia czy pierwszych urodzin. Takie konstrukcje są też wykorzystywane podczas trwania różnego rodzaju akcji promocyjnych. Zwracają uwagę klientów i pozwalają wyróżnić markę na tle konkurencji.

Reklama pneumatyczna

Reklama pneumatyczna Sky Dancer

Nowoczesna reklama pneumatyczna może przybierać różnorodne kształty. Poza dmuchanymi bramami balonowymi coraz większą popularnością cieszą się figury typu sky dancer. Są to balony o sylwetce tancerza pompowane sprężonym powietrzem. Najczęściej występują w wersji jedno lub dwunożnej. Poruszające się z każdym podmuchem wiatru wywołują uśmiech i pozwalają tworzyć pozytywne skojarzenia z firmą. Tego rodzaju nośniki reklamowe są bardzo wytrzymałe i odporne na niesprzyjające warunki pogodowe. Dzięki dołączonym wentylatorom zapewniającym optymalną ilość powietrza grafika umieszczona na sky dancerze prezentuje się estetycznie przez długi czas. Figurę z tancerzem możesz ustawić przed siedzibą firmy lub przed sklepem. Sprawdzi się także do zwrócenia uwagi klientów podczas imprez odbywających się w plenerze.

Reklama pneumatyczna Gdańsk

Reklamy pneumatyczne Gdańsk – postaw na solidność i doświadczenie!

Produkty reklamy pneumatycznej stanowią znakomity sposób na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. Jeśli chcesz, aby Twój biznes był dobrze widoczny i szukasz partnera do współpracy, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy ALBEX. Tworzone przez nas reklamy są wykonywane przy użyciu mocnych i wodoodpornych materiałów. Oprócz dmuchanych bram i balonów stacjonarnych zajmujemy się także realizacją figur pneumatycznych o dedykowanym kształcie, które dodadzą szczególnego klimatu każdemu wydarzeniu. W celu uzyskania dokładniejszych informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.