Zastanawiasz się, jak przyciągnąć uwagę klienta? Szukasz taniej i skutecznej formy reklamy, która wzbudzi zainteresowanie? Jeśli tak, sięgnij po flagi reklamowe! Te nowoczesne nośniki marketingowe sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Z poniższego wpisu dowiesz się, jak wykorzystać windery, by zaciekawić przechodniów i zachęcić ich do zapoznania się z Twoimi produktami lub usługami. Zapraszamy do lektury!

Flagi reklamowe i windery – skuteczna promocja w każdym miejscu?

Zanim wybierzesz flagi reklamowe, musisz wiedzieć, że mają one bardzo dużo zastosowań. Mogą być wykorzystywane w różnych miejscach, gwarantując doskonałą widoczność przekazu promocyjnego już z daleka. Tego rodzaju produkty znakomicie zdają egzamin zarówno w centrach handlowych, jak i w przestrzeni miejskiej. Używa się ich podczas imprez firmowych oraz wszelkich wydarzeń plenerowych. Doskonale nadają się także do oznaczania stoisk na targach. Windery zwiększają prawdopodobieństwo, że dotrzesz nie tylko do konkretnej grupy docelowej, lecz dasz się poznać także szerszej grupie odbiorców.

Jakość wykonania ma znaczenie

Ze względu na wszechstronne zastosowanie oraz łatwość montażu, windery reklamowe stanowią produkty coraz chętniej zamawiane przez firmy. Jeśli chcesz mieć pewność, że będą dobrą inwestycją, koniecznie zwróć uwagę na jakość ich wykonania. Klienci otrzymujący lub widzący niestarannie wykonane gadżety, często wierzą, że takiej samej jakości towary bądź usługi świadczy dane przedsiębiorstwo. Wysoki standard ma zatem ogromne znaczenie. Flagi naszej firmy są wykonywane z wysokogatunkowego tworzywa flagowego o gramaturze 115 g/m². Do ich produkcji wykorzystujemy druk sublimacyjny, który wnika głęboko w strukturę materiału. Dzięki temu gwarantuje doskonałą odporność na ścieranie i działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, pozostając widocznym przez wiele lat. Bardzo ważna jest też konstrukcja windera reklamowego. Powinna być stabilna oraz wytrzymywać silne podmuchy wiatru. W firmie Albex maszty wytwarzamy przy użyciu aluminium oraz giętkich prętów z włókna szklanego.

Optymalny wariant flag lub winderów?

Chcąc właściwie wykorzystać potencjał flag reklamowych, zadbaj nie tylko o jakość ich wykonania. Na rynku dostępne są windery o zróżnicowanej wysokości i kształcie, dzięki czemu z łatwością wybierzesz produkt dostosowany do miejsca, w którym chcesz go postawić. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na skrzydło proste, w postaci fali albo łezki. W ofercie naszej firmy znajdziesz flagi o wysokości od 200 do 490 cm. Nie wiesz, którą wybrać? Niższe warianty świetnie sprawdzą się we wnętrzach. Możesz wykorzystać je np. w sklepie lub siedzibie firmy. Z kolei wyższe windery znakomicie spełnią swoją funkcję na wszelkiego rodzaju eventach oraz imprezach firmowych odbywających się w plenerze.

W zakres podstawowego zestawu oferowanego przez naszą firmę wchodzi:

  • flaga w dowolnie wybranym rozmiarze,
  • stabilny i solidnie wykonany maszt,
  • gumka z karabińczykiem do napięcia windera,
  • pokrowiec do przechowywania i transportu masztu.

Blank white teardrop bow flag outdoor advertising shield beach flag banner or vertical wind banner mock up template isolated on in the mall.

Flagi reklamowe na zamówienie?

Kolejną zaletą flag reklamowych jest możliwość wykonywania ich na indywidualne zamówienie. Dzięki temu z łatwością dostosujesz produkt do własnych potrzeb, uzyskując nośnik, który posłuży Ci przy wielu okazjach. Dowolność w kwestii nanoszenia nadruków oraz szeroka uniwersalność powodują, że windery są niezastąpione podczas przeróżnych wydarzeń. Gadżet stworzony z dbałością o najmniejsze detale sprawi, że dotrzesz do szerokiego grona klientów, przyciągniesz uwagę i zwiększysz rozpoznawalność własnej marki.

Poznaj naszą pełną ofertę!

Powiewające na wietrze flagi nie stanowią jedynej propozycji znajdującej się w asortymencie firmy Albex z Gdańska. W zakres naszej oferty wchodzi też wiele innych gadżetów, w tym m.in. odzież reklamowa – pozwalająca wspierać i budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu, gdzie szczegółowo prezentujemy wszystkie nasze produkty. Zamówienia na gadżety można składać telefonicznie, internetowo lub osobiście – odwiedzając siedzibę Albex. Potrzebujesz dokładniejszych informacji? Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.